Steun Toxandria tijdens de Rabobank clubsupport

02-10-2020
Beste Toxandrialeden,
 
Ook Toxandria heeft zich dit jaar aangemeld voor de Rabobank clubsupport 2020.

Om het verenigingsleven te ondersteunen organiseert de Rabobank de Rabobank Clubsupport. Tijdens deze campagne kunnen leden van Rabobank hun stem uitbrengen op Toxandria. Deze stemmen zijn geld waard. Hoe meer stemmen er op onze vereniging uitgebracht worden, des te hoger de financiële bijdrage voor onze vereniging.

De bijdrage die we eventueel ontvangen van de Rabobank wordt  gebruikt voor het vervangen van de ballenpomp van Toxandria.

Dus beste Toxandria leden als u een brief ontvangt van de Rabobank om te stemmen, stem dan op Toxandria. Kent u nog andere leden van de Rabobank die mogen stemmen probeer ze over te halen om ook op Toxandria te stemmen.

Er kan vanaf 5 oktober t/m 25 oktober gestemd worden!

Bij voorbaat dank,
Het bestuur.
Terug naar overzicht
Sponsors
Advertenties