Medewerkersfeestavond Toxandria 2022

11-03-2022
De medewerkerfeestavond van Toxandria is gepland voor het seizoen 2021-2022. Deze wordt gehouden op vrijdag 1 april in de kantine van Toxandria. Vorig jaar en in 2020 konden we helaas door de coronamaatregelen geen medewerkersfeestavond houden, maar dit jaar willen we onze vrijwilligers weer bedanken via een gezellige avond onder genot van een drankje en een hapje in onze kantine Kampzicht. Want elke keer als we weer even los mochten, stonden jullie met z'n allen weer klaar om de draad op te pakken om onze club draaiende te houden.  

Dus beste vrijwilligers (jeugdtrainers, seniorenleiders, onderhoudsmannen, commissieleden, jeugdleiders, lijnentrekkers, seniorentrainers, kantinehulpen etc.) van Toxandria: kom met je partner deze avond om 20.00 uur naar de kantine van Toxandria, want we zijn jullie erg dankbaar voor het goede werk dat jullie verrichten voor onze club!
 
Opgeven voor 27 maart via info@toxandria.com (graag aangeven of je alleen of met partner komt).

Let op: je ontvangt geen persoonlijke uitnodiging.

Het bestuur
Terug naar overzicht
Sponsors
Advertenties