Belgische jeugdvoetbaldag 27 maart

15-03-2021
En ook op 27 maart gaan we weer een geweldige voetbaldag met onze jeugdafdeling beleven! Na de talentendag van PSV op 6 maart bij VIOS ’38 en de voetbalclinic door de spelers van Toxandria 1 en 2 op 20 maart gaat het dak er helemaal af op 27 maart. Dan gaan we samen met onze buren van VIOS ’38 namelijk een Belgische voetbaldag organiseren.

Wat is nou een Belgische voetbaldag zul je denken? Dat is net even wat anders dan anders… Spectaculaire spellen met een knipoog naar voetbal. Wat dacht je van bumper voetbal, van levend tafelvoetbal of van rokjesvoetbal? Of van voetbaldarts, voetbalsjoelen of speedsoccer? Dat wordt lachen, dat wordt superleuk! Want dat hebben jullie wel verdiend na al die maanden noodgedwongen thuis op de bank zitten omdat het weer geen trainen is en er geen wedstrijden zijn.

Het programma voor 27 maart op het sportpark van VIOS '38 ziet er als volgt uit:
10.00 uur – 11:30 uur:  JO7
Voor de JO7 zijn er verschillende leuke spellen, gericht op voetbal.
9:30 uur – 12.00 uur: JO9, JO10, JO11
12:00 uur – 14:30 uur: JO13, JO15, MO15
14:30 uur – 17:00 uur: JO17, JO19

Voor de overige jeugd hebben we 4 verschillende spellen met wedstrijdvorm: bumper voetbal, levend tafelvoetbal, rokjesvoetbal en 5x5 voetbal. Dat wordt lachen, dat wordt vette lol!

Deze voetbaldag is in Beugen voor de jeugdafdelingen van VIOS ’38 en Toxandria gezamenlijk, dus alle jeugdteams van beide verenigingen zullen aanwezig zijn.
 
De organisatie van deze voetbaldag is in handen van de commissie Winteractviteiten van VIOS ’38. Goed geregeld heren! Financieel wordt de dag mede mogelijk gemaakt door Toxandria, VIOS ‘38 en enkele sponsoren. Bedankt daarvoor.

Uiteraard zijn de corona-regels voor de sport ook 27 maart nog altijd van toepassing: ouders mogen niet op het sportpark (kiss en ride) en de kantine en kleedlokalen zijn gesloten. We gaan er natuurlijk vanuit dat al onze jeugdleden komen naar deze spectaculaire dag. Afmelden kan alleen via een e-mail naar de organisatie: wintervios38@hotmail.com of via een app naar Arno Beerkens 06-14302778. Zet er ook even bij in welk team je speelt.

Ontzettend veel plezier allemaal!

Bij dit bericht is een bijlage toegevoegd.

Download bijlage
Terug naar overzicht
Sponsors
Advertenties