Appelactie 8 januari 2022

21-12-2021
Zoals elk jaar zal de jongste jeugd van Toxandria ook begin januari weer huis-aan-huis in Rijkevoort en Rijkevoort-De Walsert langs de deur gaan om heerlijke Elstar appels te verkopen. De opbrengst van de appelactie komt geheel ten goede aan de jeugdafdeling van Toxandria.

De huidige coronaregels laten het gelukkig toe dat we met onze jeugdspelers JO7-JO13 op 1,5 meter afstand bij iedereen in ons dorp langs komen. Voor onze jeugd weer een leuke activiteit in de winterstop; voor alle Rijkevoortenaren een ideale gelegenheid om de koelkast na de feestdagen weer aan te vullen met wat extra vitamientjes voor de weerstand. 

Laat onze jeugd niet in de kou staan op 8 januari tussen 10.00-12.00 uur en koop zo'n lekkere zak sappige Elstars van hofleverancier Max. Alvast bedankt Rijkevoort!

Jeugdcommissie
Terug naar overzicht
Sponsors
Advertenties