Medewerkersfeestavond Toxandria 2023

30-01-2023
De medewerkersfeestavond Toxandria is weer gepland. Deze wordt gehouden op zaterdag 18 maart in de kantine van Toxandria. We gaan er weer een gezellige avond van maken die start met een activiteit georganiseerd door het bestuur. Op deze manier willen we de vrijwilligers van onze vereniging bedanken onder het genot van een drankje en een hapje voor het geweldige werk wat ze verrichten voor onze club. Zonder vrijwilligers geen Toxandria!

Dus vrijwilligers van Toxandria: kom met je partner deze avond om 20.00 uur naar de kantine van Toxandria om er een gezellige avond van te maken.
 
Opgeven voor 17 maart via info@toxandria.com (graag aangeven met partner als je met z'n tweeën komt).

Vrijwilligers ontvangen geen persoonlijke uitnodiging!

Het bestuur
 
Terug naar overzicht
Sponsors
Advertenties