Stem op Toxandria via de Rabo Clubsupport 2022

05-09-2022
Beste Toxandria leden,
 
Ook Toxandria heeft zich aangemeld voor de Rabo ClubSupport 2022.

Om het verenigingsleven te ondersteunen, organiseert de Rabobank de Rabo ClubSupport. Tijdens deze campagne kunnen leden van de Rabobank hun stem uitbrengen op Toxandria. Deze stemmen zijn geld waard voor de club. Hoe meer stemmen er op onze vereniging uitgebracht worden, des te hoger de financiële bijdrage voor onze vereniging.
De bijdrage die we eventueel ontvangen van de Rabobank wordt dit jaar gebruikt voor het aanschaffen van een robortmaaier voor de velden op het sportpark van Toxandria.

Stemmen kun je vanaf 5 september via de Rabo App of Rabobank site. Ga naar het overzicht van de deelnemende clubs, selecteer je drie favoriete verenigingen en stemmen maar. Je kunt tot 27 september stemmen.

Dus beste Toxandria-leden: stem op Toxandria zodat we wederom een mooie bijdrage tegemoet kunnen zien van de Rabobank. Ken je nog andere leden van de Rabobank die mogen stemmen, probeer ze over te halen om ook op Toxandria te stemmen.

Bij voorbaat dank,
Het bestuur
Terug naar overzicht
Sponsors
Advertenties