Teamindeling Jeugdafdeling seizoen 2022-2023

02-07-2022

De nieuwe teamindeling voor de jeugdafdeling seizoen 2022-2023 is bekend. In het verleden werden de teams aan het begin van het seizoen samengesteld en gold deze indeling dan voor het hele seizoen. Sinds enkele seizoenen heeft de technische commissie de mogelijkheid om speler(s) gedurende de winterstop - om gegronde redenen - over te plaatsen naar een ander team. Uiteraard zal van deze maatregel zo min mogelijk gebruik gemaakt worden. 

De vaststelling van de teamindeling is ieder jaar weer een grote klus. Op basis van de teamindeling worden vervolgens de trainers en leiders gezocht en benaderd en worden de teams bij de KNVB aangemeld. De teamindeling wordt door de technische jeugdcommissies (bestaande uit de Toxandria en Vios `38 jeugdtrainers) opgesteld. 

Bij de teamindeling worden een aantal uitgangspunten gehanteerd. De belangrijktste daarvan zijn : 
1. de te hanteren peildatum, door de KNVB vastgesteld op 1 januari.
2. de beschikbare spelers.
3. zo min mogelijk spelers te vroeg naar een hogere leeftijdscategorie door te laten stromen.
4. de aanwezigheid van meerdere klasgenoten. ( op basis van de genoemde uitgangspunten is het onmogelijk of onwenselijk om alle klasgenoten in het zelfde team te plaatsen ) 
5. het zoveel mogelijk voorkomen van niveau verschillen binnen een team. ( waarbij wordt gekeken naar talent, motivatie/inzet en fysiek )
6. indien er 2 of 3 teams binnen een leeftijdscategorie zijn wordt de JO12, JO11, JO10 en JO9 veelal automatisch door de KNVB in een hogere klasse ingedeeld.

Van een ideale indeling zal waarschijnlijk nooit sprake zijn. Diverse varianten zijn uitvoerig bestudeerd en beoordeeld op voor- en nadelen. Door onvoorziene omstandigheden houden we ons altijd het recht voor om in een later stadium aanpassingen te doen in de vastgestelde team indeling.
 

N.B. Sinds seizoen 2019/2020 werken we, daar waar nodig, samen met de jeugdafdeling van Vios `38 uit Beugen. Het komende seizoen zijn dit de samengestelde teams: JO19-1, JO17-1, JO17-2, MO17-1, JO15-1, JO15-2, JO13-1 en JO12-1. Met het oog op het onderling uitwisselbaar zijn van spelers tussen teams, worden alle teams van zowel Toxandria als van Vios `38 als ST team vermeld.

Voor een aantal teams zijn we nog naarstig opzoek naar meerdere trainers/leiders, voor meer informatie over deze vacatures kun je contact opnemen met Robert van Lieshout.


ST Toxandria-Vios `38 JO19-1

Giel   Willems
Guus   Gerrits
Dennis   Peeters
Luuk van de  Kerkhof
Stan   Litjens
Quinten  van Riel
Niek van den Oever
Jelle   Peters
Jesper   Aarsen
Robin   Spierings
Kai   Beerkens
Rob   Klaassen
Niels   Brands
Tiego   Gerrits
Jesse   Busser
Sem   Busser
Jop   Tebarts
Hoofdtrainer: Perry Maselaman  
Leiders/Ass. trainers: Remon Aarsen  
  Robert Verdijk  
     
Trainingstijden: Maandag:      19.45 – 21.15uur (Vios’38)
  Donderdag:   19.30 – 21.00 uur (Toxandria)


ST Toxandria-Vios `38 JO17-1

Sil  van den Oever
Anouar    El Aloui
Jens    Broeren
Thijmen  van de Crommert
Maik    Gerrits
Melvin    Graat
Lukas    Graat
Jesse  de Haas
Tom    Korderijnk
Vigo    Maassen
Auke    Maassen
Randy    Peeters
Stije    Verdijk
Daan    Verheyen
Trainers/Leiders Marcel Graat  
  Eugene de Haas  
  Bryan Jochijms  
   
Trainingstijden: Maandag:       18.45 – 20.00 uur (Vios’38)
  Donderdag:    18.45 – 20.00 uur (Vios’38)

ST Toxandria-Vios `38 JO17-2

Mustafa   Claassen
Jelle   Mobach
Cas   Koninkx
Rens van den Heuvel
Jop   Willems
Jarno de Haas
Harmen  van de Crommert
Stef    Derks
Lucas    Dreverman
Toon    Lutters
Niels    Peters
Vic    Theunissen
Milan  van Riel
Dave  de Vlam
Trainers: Marcel Schiks   
  Edwin van Riel  
Leiders: Harm Peters  
  Vacature Toxandria  
     
Trainingstijden: Dinsdag:          18.45 – 20.00 uur (Vios’38)
  Donderdag:    18.45 – 20.00 uur (Toxandria)

ST Toxandria-Vios `38 MO17-1

Alicia   Spierings
Nina van de  Kerkhof
Imme   Willems
Levi van de Kerkhof
Kim    Adamse
Michelle    Bindels
Lotte    Coenen
Floor    Gerrits
Jody  van Haren
Elles  van Hees
Amara  van Hees
Pascalle  van der Heijden
Michelle  van der Heijden
Puck    Leenders
Vera    Schreurs
Lotte    Visscher
Trainers/Leiders Freek Bindels  
  Jeroen Visscher  
  Dennis Bindels  
  Deli Miggiels  
     
Trainingstijden: Maandag:       19.30 – 20.45 uur (Vios’38)
  Donderdag:    18.30 – 19.45 uur (Vios’38)

ST Toxandria-Vios`38 JO15-1
 
Bram   Mobach
Stan de Groot
Tymeon   Derks
Tijl   Bitter
Tigo   Brienen
Vince van den Heuvel
Sem    Broeren
Nathan    Eijgenraam
Luuk    Gerrits
Frej    Goossens
Ole   Goossens
Maykel    Mesdari
Stijn    Peters
Sil    Verbroekken
Trainers: Lars Bindels   
  Anita Peters  
  Ronnie Lamers  
  Roel de Groot  
  Vacature Toxandria  
Leiders: Lars Bindels   
  Anita Peters  
  Ronnie Lamers  
  Gertjan Derks  
  Roel de Groot  
Trainingstijden: Maandag:           18.30 – 19.45 uur (Toxandria)
  Woensdag:         18.30 – 19.45  uur (Vios’38)

ST Toxandria-Vios`38 JO15-2
 
Jibbe   Nabuurs
Jasper van de Pas
Kenji   Leenders
Siem van Sambeek
Dylan   Smits
Kai    Bindels
Stefan    Hamers
Tommy    Paapen
Jules  van Oostrum
Mandy    Peeters
Lars  van Rijssen
Mille   Verdijk
Suraya   Bus
Daniëlle    Visscher
Tristan    Volleberg
Trainers: Marcel Volleberg  
  Vacature Toxandria  
  Vacature Toxandria  
Leiders: Marcel Volleberg  
  Dennis Jenniskens  
  Vacature Toxandria  
  Vacature Toxandria  
Trainingstijden: Maandag:           18.30 – 19.45 uur (Toxandria)
  Woensdag:         18.30 – 19.45  uur (Vios’38)

ST Toxandria-Vios`38 JO13-1
 
Xiao Yue   Claassen
Gijs   Kuijpers
Mees   Kusters
Sem   Welten
Niels  de Groot
Joep   Jacobs
Milan de Haas
Kas   Remmen
Jens   Peters
Daan   Creemers
Sam   Philipse
Kaj van der  Cruijsen
Lucas    Brakels
Jesse   Punt
Martijn   Thelosen
Trainers: Vacature Toxandria
  Vacature Toxandria
Leiders: Vacature Toxandria
  Vacature Toxandria
   
Trainingstijden: Maandag:   18.30 – 19.45 uur
  Woensdag: 18.30 – 19.45 uur

ST Toxandria-Vios`38 JO12-1G
 
Janick   Vos
Len van de Kerkhof
Lenn van den Heuvel
Vince   Verheyen
Rick   Kusters
Tijs van Sambeek
Finn   Louwers
Sjaak   Curre
Flynn   Welten
Siem   Verbroekken
Catoo   Pennings
Trainers: Vacature  
  Ron van den Heuvel  
  Sem Busser  
  Daan Verheyen  
Leiders: Johnny van Sambeek  
  Dirk Veldpaus  
  Roy Verbroekken  
Trainingstijden: Maandag:            18.30 – 19.30 uur (Vios’38)
  Woensdag:          18.30 – 19.30 uur (Toxandria)

ST Toxandria-Vios`38 JO11-1G
 
Lisa van Eeden
Gijs van Sambeek
Mariam   Almohamad
Guus van de  Pas
Rafael van Dorland
Destiny   Heijmans
Davey   Nijssen
Siem   Jacobs
Stijn   Arts
Tijn   Kusters
Trainers/Leiders Wesley van Dorland (ma)
  Bart v/d Pas (ma)
  Francois van Sambeek
   
Trainingstijden: Maandag:            18.30 – 19.30 uur
  Woensdag:          18.30 – 19.30 uur

ST Toxandria-Vios`38 JO9-1
 
Ties    Jansen
Gies van Gorp
Kjell   Derks
Ties van Sambeek
Luuk    Verkuijlen
Jens   Nabuurs
Levi   Koninkx
Kars    Jenniskens
Trainers/Leider Ronnie Jansen  
  Eric van Gorp  
  Johan Verkuijlen  
  Harm Nabuurs   
  Ronnie Derks  
     
Trainingstijden: Maandag :     18.30 - 19.30 uur  
  Woensdag :   18.30 - 19.30 uur  

ST Toxandria-Vios`38 JO9-2
 
Renske van den Boogaard
Jade van den Heuvel
Sophie van de  Pas
Ylse    Nijssen
Oona   Reijnders
Lynn   Verheijen
Liu   Hendriks
Mila van Eeden
Trainers/Leiders: Johnny Reijnders
  Vacature Toxandria
   
Trainingstijden: Maandag:         18.30 – 19.30 uur
  Woensdag:       18.30 – 19.30 uur

ST Toxandria-Vios`38 JO8-1
 
Senn   Brands
Sem   Wijnhoven
Thieme van de Ligt
Florian   Jans
Niek   Fonken
Mohamed   Almohamad
Mees Van de Pas
Lux   Vloet
Raf   Arts
Trainers:  Vacature Toxandria
 Leiders:  Vacature Toxandria
   
Trainingstijden: Woensdag:        18.15 – 19.15 uur

ST Toxandria-Vios`38 JO7-1
 
Jennifer   Kuijpers
Tim   Nabuurs
Thei van de  Pas
Sky   Kleingeld
Stan   Hendriks
Jip van de Pas
Trainers:  Vacature Toxandria
Leiders:  Vacature Toxandria
   
Trainingstijden: Woensdag:           18.15 – 19.15 uur

 
Terug naar overzicht
Sponsors
Advertenties