Voorzitter Cees de Wit Blubberdammer van het jaar!!!

03-02-2020
Tijdens de pronkzitting op zaterdag 1 februari werd door Prins Ron de tweede en zijn Prinses Ellen bekend gemaakt dat onze voorzitter Cees de Wit Blubberdammer van het jaar is geworden! Cees ontvangt deze onderscheiding voor zijn jarenlange tomeloze inzet voor onze mooie vereniging Toxandria.  Cees was vorig jaar 50 jaar lid van onze club. In deze 50 jaar is Cees altijd zeer actief geweest binnen onze club. Uiteraard begonnen als voetballer in de jeugd, waarna hij jarenlang in het eerste elftal heeft gespeeld. Verder heeft hij naast het actieve voetbal zich ook als vriijwilliger al jarenlang ingezet voor de club. Zo is Cees jeugdleider geweest, is hij lid van stichting Kampzicht, al jarenlang bestuurslid en nu vervult hij de rol als voorzitter met hart en ziel.
Toen we vorig jaar helaas moesten stoppen met het organiseren van de lentekermis, was Cees van mening dat er wel een dorpsfeest moest blijven bestaan in Rijkevoort. Cees nam deel in de hoofdorganisatie van het Pleinfeest. Samen met de andere leden van de organisatie zorgden ze ervoor dat het eerste Pleinfeest in Rijkevoort een groot succes werd en dat het een evenement is geworden met een mooie toekomst.
 
Namens Toxandria feliciteren wij Cees met deze welverdiende blijk van waardering.
 
Cees proficiat met de titel Blubberdammer van het jaar!
 
Het bestuur.
Terug naar overzicht
Sponsors
Advertenties