Erelid Tonnie Verbruggen overleden

12-03-2018
Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat erelid Tonnie Verbruggen is overleden.

Niet voor niets ontving Tonnie de titel van erelid van Toxandria jaren geleden. Tonnie was jarenlang bestuurslid van onze vereniging, waar hij vol overgave de belangen van onze jeugdafdeling behartigde. Ook op andere vlakken verdiende Tonnie zijn sporen bij Toxandria. Zo was Tonnie ook als leider/vlagger actief bij Toxandria 1, waarmee hij in 1975 het kampioenschap binnenhaalde. Samen met "meister" Martien Janssen stond Tonnie aan de wieg van clubblad Kikkerleer van Toxandria, ruim 40 jaar geleden. Velen herinneren zich Tonnie natuurlijk ook als trouwe supporter van Toxandria 1, steevast uitgerust met een sigaretje langs de lijn. Tonnie, bedankt voor alles wat je voor Toxandria betekend heb!

Onze gedachten gaan uit naar de familie en naasten van Tonnie. Namens bestuur en leden van Toxandriä: veel sterkte in deze moeilijke tijd.
Terug naar overzicht
Sponsors
Advertenties