Jeugdwedstrijdsecretaris gezocht!

11-09-2017
Helaas heeft onze jeugdwedstrijdsecretaris Cor ten Haaf te kennen gegeven zijn werkzaamheden als jeugdwedstrijdsecretaris noodgedwongen te moeten beëindigen. Een gemis voor onze vereniging en onze jeugdafdeling. Daarom zijn we nu met spoed op zoek naar een opvolger van Cor.

Taakomschrijving:
  • Contactpersoon jeugdafdeling naar KNVB vanuit Toxandria.
  • Contactpersoon voor/naar tegenstanders.
  • Aanspreekpunt voor trainers/leiders voor competitie-/wedstrijdzaken.
  • Organisatie vriendschappelijke wedstrijden.
  • Begeleiding (jeugd)scheidsrechters.
  • Vast lid van de Technische Commissie.
  • Afgelastingen/wijzigingen doorgeven aan trainers/leiders, website, clubscheidsrechters, kantine, KNVB, tegenstanders en secretaris (i.v.m. publicatie Dorpswijzer).
  • Opgave teams Toxandria bij toernooien.
  • Spelerspassen actueel houden (foto’s verzamelen voor upload in sportlink).
  • Coördinatie spelregeltoets voor JO17-spelers.
Spreekt jou deze functie aan, vind je het leuk om iets voor onze jeugdafdeling te kunnen betekenen, ben je sportief aangelegd (je hoeft echt geen voetballer te zijn of zijn geweest), vind je het leuk om zaken te regelen, laat het ons dan weten! Voor meer informatie bel je naar René Verkuijlen (06-10808286) of mail je naar: reneverkuijlen@toxandria.com.
Terug naar overzicht
Sponsors
Advertenties